sobota, 21 grudnia 2013
czwartek, 4 lipca 2013
Kartka narodziny dziecka - exploding box
Z okazji narodzin dziecka naszych bliskich znajomych zmajstrowałam exploding box, oczywiście karteczka musiała być wyjątkowa:
Wózeczek zrobiłam z pomocą świetnego kursu Izy: http://blog.crafts.hopmart.pl/2011/02/4-luty-nasza-gscinna-projektantka-iza.html
wtorek, 26 marca 2013
New LO - the wedding inspirations - ślubne inspiracje
When I saw new sketch on Creative Sketches blog I knew that I will make LO for this sketch! My new job take my time up so it was very difficult to find a little time me to make it.. but currently I get cold , so.. :) I just made it!!
wtorek, 30 października 2012
Moje pierwsze LO - My first LO ever
Udało się! W końcu zrobiłam swoje pierwsze, wymarzone LO. Standardowo nie wiedziałam za bardzo jak się do tego zabrać, jedyne co miałam pewne to zdjęcia, duuużo zdjęć z których ciężko było wybrać to jedno. Niedługo myśląc postanowiłam skorzystać z pierwszej napotkanej mapki z moich ulubionych blogów. Szczęśliwy traf zaprowadził mnie na blog My Creative Sketches. Pod dyktando mapki praca powstaje w zaskakująco szybkim tempie, co sprawiło mi ogromną przyjemność, dlatego chętnie będę wracać do tej formy, a materiału na oprawienie w ramkę i zawieszenie na ścianie mam naprawdę sporo:)
Nie dość, że pierwsze to jeszcze wyróżnione! Dziękuję!!
A TU są wyniki.
sobota, 13 października 2012
HI STAMPERS!
Today I
create the card inspired with the splendid sketch from the MOJOMonday Blog. For
my english-speaking visitors the sentence on the card mean: straight from heart
for you. Inside the card I will hide the small gift but I cannot say what it
will be, because the gifted person can read this post:)
Reasumując jest to kolejna karteczka z okazji zbliżających się Mikołajków, a jeszcze ich trochę muszę zrobić:)
poniedziałek, 8 października 2012
Czy wierzysz w Mikołaja?
Ho ho ho u mnie już świątecznie:) Ostatnio po wielkiej wyprzedaży na 'Art Pasje' nie mogłam się powstrzymać od zakupienia tego zielonego brodatego Pana o wdzięcznej nazwie Mikołaj:) Wraz ze stempelkiem przyszło milion pomysłów do głowy komu i w jaki sposób zrobić mikołajkowy prezent.. nie będę zdradzała co jest w środku, bo to przecież ma być prezent, a osoba obdarowana najprawdopodobniej i tak trafi na ten wpis, tak więc wierzch sobie dokładnie niech obejrzy, ale środeczek to moja słodka tajemnica:)
Karteczka z niespodzianką powstała dzięki wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego i z tego miejsca chciałam powiedzieć serdeczne dziękuję za tak pobudzającą do działania mapkę i łyk inspiracji, a szczególnie po tak straszliwie długiej mojej nieobecności.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
Ha! Moja karteczka spodobała się DT Kwiatu Dolnośląskiego i dostałam piękne wyróżnienie :) A tutaj są wyniki. Gratuluję zwyciężczyni i dziękuję za wyróżnienie:)
sobota, 14 stycznia 2012
Kartka na Dzień Babci
Dzisiaj będzie trochę babcinie, ale nie do końca, bo kartka jest zupełnie nie w babcinym stylu:) Powstała podczas inspiracji do wyzwania na portalu Scrapujące Polki - miała być w kształcie kwiatka, z perełkami i tekturką - jest wszystko! Kartka powstała przy użyciu digi-stempelka pobranego z wyzwania na blogu Kreatywnego Pola - nie mogłam się oprzeć, żeby go nie użyć! Karteczka chętnie odda się w dobre ręce - jakby znalazła swojego amatora to proszę o kontakt mailowy:) Pozdrawiam!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















